ﺳﻪشنبه 01 مرداد 1398

جشنواره ای از جنس صلح و دوستی در زنجان

جشنواره ای از جنس صلح و دوستی در زنجان

پنجمین  جشنواره ' بین المللی غذا اکو – جاده ابریشم به میزبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان برگزار می­شود ملیت­های مختلف با لباس­های رنگارنگ، رنگ صلح و دوستی را به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زنجان :پنجمین  جشواره بین المللی غذا ی اکو – جاده ابریشم ، به نشان صلح و دوستی با معرفی فرهنگ و آداب وسنت های غیر ایرانی برگزار می شود.  این رخداد بین المللیدر  2 بخش صنایع دستی و غذا اجرا خواهد شد.

 رحمتی افزود: ایرانیان از دیرباز به مهمان نوازی، نوع دوستی و مهرورزی شهره بوده اند و برگزاری این جشنواره گامی به سوی انتقال پیام صلح و دوستی از طریق آشپزان به عنوان سفیران فرهنگی است.

 مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اشاره نمود در این جشنواره  کلیه آشپزان داخلی و خارجی آثار هنری، صنایع دستی و غذاهای بومی خود را در غرفه های تدارک دیده شده به نمایش خواهند گذاشت.

رحمتی  اضافه کرد: پنجمین جشنواره بین المللی غذای اکو جاده ابریشم از 29فروردین ماه الی یکم اردیبهشت ماه 98از ساعت 16 تا 22 در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین برگزار می گردد.

 

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط