چهارشنبه 30 مرداد 1398

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: از دیروز تا به این لحظه، موزه مردم شناسی مردان نمکی بیشترین آمار بازدید کنندگان را به خود اختصاص داده است.

رحمتی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان : مجموعه اقامت مسافران در ۲۹ اسفند سال ۹۷ را ۴ هزار و ۶۹۵ نفر اعلام کرد و گفت: ۸ هزار و ۵۰۶ نفر در این تاریخ از اماکن دیدنی زنجان بازدید کرده اند.

 

وی افزود: در حال حاضر موزه مردم شناسی مردان نمکی با ۶۲۷ نفر نفر بیشترین امار بازدید کنندگان را به خود اختصاص داده است.

مهندس رحمتي با اشاره به این که زنجان از ماه‌ها قبل برای استقبال از بهار و میزبانی از گردشگران نوروزی آماده شده است گفت: سفر محملی برای تجربه است و زنجان پهنه‌ی بسیار خوب جغرافیایی برای کسب تجربیات است.

وی افزود: توزیع مناسب جاذبه‌های تاریخی به عنوان مقاصد گردشگری در استان زنجان باعث شده است که همه ساله مسافران داخلی و خارجی زیادی به این نقطه از کشور سفر کنند.

رحمتی خاطر نشان کرد: ستاد هماهنگی خدمات سفر استان در صدد است تا خاطره‌ای خوش در اذهان میهمانان نوروزی که به زنجان سفر می‌کنند ثبت کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: هتل‌ها، مهمانسرا‌ها، مهمانپذیر‌ها، مرکز اقامتگاه‌های فرهنگی و خانه‌های بوم گردی در استان آماده پذیرایی از گردشگران در این ایام هستند.

امتیاز به خبر :