چهارشنبه 30 مرداد 1398

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان در نخستین یادواره شهدای صنایع دستی: بزرگی و بزرگ منشی میراث ارزشمند امام راحل برای ماست

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان در نخستین یادواره شهدای صنایع دستی:  بزرگی و بزرگ منشی میراث ارزشمند امام راحل برای ماست

مدیر کل میراث فرهنگی استان زنجان در نخستین یادواره شهدای صنایع دستی:

"بزرگی و بزرگ منشی میراث ارزشمند امام راحل برای ماست "

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان گفت: در ایام الله دهه فجر یاد امام راحل را زنده نگه می داریم و بزرگی و بزرگ منشی ایشان، میراث ارزشمند و بزرگ تمدن بشری است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان، یحیی رحمتی صبح امروز در نخستین همایش شهدای صنایع دستی زنجان با ایراد سخنان فوق، افزود: گرامیداشت شهدای صنایع دستی نشان از حفظ ارزشهایمان دارد چرا که آنها علاوه بر بذل جان خود در راه حفظ انقلاب، در راستای انتقال فرهنگ، ارزش ها، اصالت و تمدن ایرانی به نسل های آینده بسیار کوشیده اند.

او ادامه داد: بازگشت پیکرهای شهدای عملیات کربلای چهار به ما اثبات کرد که این بزرگواران هنوز هم حتی با پیکرهای خویش در راه حفظ ارمان های انقلاب می کوشند چرا که شاهد حضور قشرهای مختلف مردم با افکار مختلف برای مراسم تشییع آنها در کنار یکدیگر بودیم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان در جشن چهل سالگی انقلاب، عدد چهل را نشانه پختگی و اوج دانست و اظهار کرد: چهل نشان از اوج پختگی دارد و ما نیز امسال اوج و پختگی انقلاب اسلامی ایران را گرامی می داریم . 

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط