شنبه 02 شهریور 1398

پرواز دوباره زنجانی‌ها به مشهد

پرواز دوباره زنجانی‌ها به مشهد

پرواز های زنجان – مشهد از روز چهارشنبه، بیست و ششم دیماه برقرار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان پرواز زنجان مشهد- ساعت 16:30 دقیقه روز چهارشنبه در زنجان بر زمین نشست.

به گزارش ایسنا روز گذشته، 26 دیماه،  مدیر فرودگاه زنجان اظهار کرد: پرواز زنجان – مشهد از امروز از سر گرفته می‌شود و هواپیمای شرکت هواپیمایی ایرتور در ساعت 15:05 از مشهد حرکت می‌کند و در ساعت 16:30 در باند فرودگاه زنجان بر زمین می‌نشیند.

او زمان پرواز این هواپیما از زنجان به مقصد مشهد را امروز ساعت 17:30 اعلام کرد و افزود: ظرفیت این هواپیما 160 نفر است که با پیگیری نماینده زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و همکاری سازمان هواپیمایی به صورت پروازهای برنامه‌ای انجام می‌شود.

مدیر فرودگاه زنجان به وقفه حدود 9 ماهه در پروازهای مشهد از این فرودگاه اشاره کرد و گفت: مشکلاتی از جمله عدم استقبال بخش خصوصی سبب این وقفه شده بود که با پیگیری‌های فراوان این پرواز مجددا برقرار و قیمت آن بر حسب تقاضا و نیاز تعیین می‌شود.

او با اشاره به اینکه آژانس‌های هواپیمایی می‌توانند نسبت به معرفی و فروش بلیت این پرواز اقدام کنند، تصریح کرد: سازمان هواپیمایی کشور و فرودگاه بر خدمات و قیمت‌ها نظارت دارند.

قاسمی خاطرنشان کرد: برقراری پروازهای عتبات، ترکیه و تهران نیز در دستور کار قرار دارد و با بازدیدی که استاندار زنجان در هفته گذشته از فرودگاه داشت، مقرر شد، جلسه‌ای با مسئولان حوزه‌های زیارتی و تفریحی برای توسعه پروازهای فرودگاه زنجان تشکیل شود.

امتیاز به خبر :