شنبه 29 تیر 1398

نخستین رویداد استارتاپی گردشگری استان زنجان امروز آغاز می شود

نخستین رویداد استارتاپی گردشگری استان زنجان امروز آغاز می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان خبر داد: نخستین رویداد استارتاپی گردشگری استان زنجان بعد از ظهر امروز با حضور 100 شرکت کننده کار خود را آغاز می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان، یحیی رحمتی، صبح امروز، در زنجان با بیان خبر فوق، ادامه داد: تالار چله خانه مجموعه تفریحی-گردشگری گاوازنگ ، محل برگزاری رویداد استارتاپ گردشگری زنجان است که تا سوم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

او در خصوص تسهیلگر و‌منتورهای رویداد گردشگری زنجان  گفت: تسهیلگر و منتورهای این رویداد افراد توانمندی هستند که در سطح ملی حرفی برای گفتن دارند و سخنران انگیزشی آن بر عهده استاد مرتضی طالع ماسوله ، دبیر اسبق شورای عالی میراث فرهنگی کشور است.

رحمتی در خصوص اهداف برگزاری این رویداد اظهار کرد: ترویج فرهنگ نوآوری، خلاقیت و کارآفرینی در حوزه گردشگری، شناسایی و غربالگری ایده های جدید و معرفی درست ایده های نو در حوزه گردشگری، ایجاد فرصت شکل گیری کسب‌ وکارهای نوپای قابل اجرا با لحاظ کردن بخش تخصصی و اقتصادی، توان بخشی به جوانان در تبدیل ایده به عمل و ثروت حول محور های رویداد، معرفی صنعت گردشگری و علاقه مند نمودن سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری در بخش گردشگری، جذب سرمایه گذار برای ایده های برتر، تشویق فارغ التحصیلان و کارجویان  برای ایجاد کسب و کارهای کوچک در بخش گردشگری و افزایش اعتماد به نفس در گروه های فعال از اهداف برگزاری این رویداد است.

گفتنی است تسهیل گر و مشاور این رویداد: آرش سروری است و مانوئل اوهانجانیانس، سید جمال یوسفی، خانم لیلی اسعدی ، ایمان صفایی ، حمیده حبیبی، کتایون سپهری ، صمد طاهری و هادی رضوی متورهای نخستین استارت آپ گردشگری زنجان هستند.

داوری این رویداد را نیز منصور خزایی منش بنیان گذار زورق و حمیدرضا سعادت مدیر پرفورمنس مارکتینگ دیجی کالا بر عهده دارند.

امتیاز به خبر :