چهارشنبه 30 مرداد 1398

نخستین شب فرهنگی زنجان در تهران برگزار می شود

نخستین شب فرهنگی زنجان در تهران برگزار می شود

 

مدیرکل میراث فرهنگی زنجان خبر داد: نخستین شب فرهنگی زنجان در جشنواره ملی چارسوق یکم مردادماه در برج میلاد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان، یحیی رحمتی صبح امروز در زنجان با اعلام خبر فوق ، اظهار کرد: یکی از برنامه هایی که در راستای توسعه گردشگری و بحث معرفی استان ها صورت می گیرد استفاده از امکان و توان جشنواره ها، نشست ها و شب های فرهنگی است. در این راستا معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور، اقدام به برگزاری شب های فرهنگی استان ها در قالب جشنواره ملی چهار سوق نموده است.

او ادامه داد: این شب های فرهنگی در راستای همه زمانی و همه مکانی کردن سفر است. اول مرداد نیز به شب فرهنگی زنجان تعلق دارد که با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، از قبیل موسیقی آشیقی ، نمایش های آئینی و ... همراه خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی زنجان با اشاره به اینکه برج میلاد یکی از پر مخاطب ترین مکان هایی است که مناسب رویدادهای فرهنگی اس، بیان کرد: امیدواریم با برگزاری این شب های فرهنگی بتوانیم به معرفی استان و جاذبه های گردشگری استان بپردازیم و این شب های فرهنگی نقش ویژه ای در توسعه گردشگری داشه باشد.

امتیاز به خبر :