دات نت نیوک
شنبه 26 آبان 1397

جاي خلاقیت در توسعه کسب و کار ما خیلی خالیست

جاي خلاقیت در توسعه کسب و کار ما خیلی خالیست

مدیرکل میراث فرهنگی زنجان گفت: جاي خلاقیت در توسعه کسب و کار ما خیلی خالیست و من از تمامی طرح های خلاقانه ای که چرخه کامل دارند حمایت خواهم کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري زنجان، يحيي رحمتي در آئین اختتامیه نخستین رویداد استارت آپی زنجان اظهار كرد: جاي خلاقیت در توسعه کسب و کار ما خیلی خالیست و من از تمامی طرح های خلاقانه ای که چرخه کامل دارند حمایت خواهم کرد.

او ادامه داد: خلاقیت اتفاق نمی افتد مگر اینکه پا را از روال عادت فراتر بگذاریم  اگر در روال عادی زندگی قدم بگذاریم چیزی به نام خلاقیت اتفاق نمی افتد ، خلاقیت یعنی دیدن چیزهایی که ما نسبت به دیدن آنها کوریم.

رحمتي نوآوری را يك سفر دانست و ادامه داد: نوآوري به صورت یک سفر است چون نوآوری حل مسئله به صورت اشتراکی است. همه فکر می کنند ایده های خلاقانه توسط یک نفر طرح می شود اما اینطور نیست خلاقیت ماحصل ایده های مجموعه افکار افراد خلاق است‌.

او افزود: خلاقیت از مجموعه اشتباهاتی بر می آید که ما یاد می گیریم انجام ندهیم و بحث شکل دادن به ایده های خلاق از اهمیت بالایی برخوردار است.

مديركل ميراث فرهنگي زنجان بيان كرد: چابکی نیز در خلاقیت از اهمیت بالایی برخوردار است یعنی توانایی آزمون و پایش را بالا ببریم و در طرح ها مد نظر قرارگیرد تا موضوع هزمون و پالایش را سهل تر کند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.