دات نت نیوک
چهارشنبه 03 بهمن 1397

طي حكمي از سوي معاون رييس جمهور و رييس سازمان ميراث فرهنگي كشور: يحيي رحمتي در سمت خود ابقا شد

طي حكمي از سوي معاون رييس جمهور و رييس سازمان ميراث فرهنگي كشور:  يحيي رحمتي در سمت خود ابقا شد

 

طي حكمي از سوي معاون رييس جمهور و رييس سازمان ميراث فرهنگي كشور، يحيي رحمتي مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان زنجان در سمت خود ابقا گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان زنجان، در اين حكم آمده است:

جناب آقاي يحيي رحمتي

نظر به تعهد و تجارب جنابعالي، به موجب اين حكم در سمت "مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان زنجان" ابقا مي گرديد.

اجراي برنامه هاي خلاقانه در حوزه گردشگري و صنايع دستي، تعريف مسيرهاي جديد گردشگري ، برنامه ريزي جهت تقويت تورهاي گردشگري، افزايش كيفيت هتل ها و رستوران هاي سنتي و بين راهي، ايجاد و احداث بازارچه ها و فروشگاه هاي صنايع دستي، حفاظت و پاسداري از ميراث ارزشمند فرهنگي-تاريخي و مرمت و احياي بناهاي تاريخي و استفاده حداكثري از ظرفيت بخش خصوصي و بهره گيري از توان تخصصي صاحب نظران، كارشناسان ، منابع انساني موجود و تعامل جدي با مديريت عالي استان و مسئولان استاني ، هماهنگي با حوزه هاي ستادي ، توجه به مسائل انساني ، ايجاد فضايي صميمي و دوستانه با فراهم كردن زمينه هاي پيشرفت شغلي كاركنان از مهم ترني شاخصه هايي است كه انتظار مي رود در راستاي تحقق اهداف سازمان اهتمام لازم بعمل آيد.

توفيق روز افزون را در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي و فرهنگ و هنر كشور عزيزمان ايران با رعايت اصول قانون مداري، اعتدال گرايي و منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد از درگاه حضرت حق خواستارم.

 

علي اصغر مونسان

امتیاز به خبر :